Главная > Все новости > Анонсы > Змінено правила надання субсидій населенню України

Змінено правила надання субсидій населенню України

В Україні зменшили з двох до одного місяця максимальний термін простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг для призначення субсидій.

Про це йдеться в постанові Кабміну №62 від 6 лютого.

Згідно з постановою Кабміну №62 від 6 лютого, житлова субсидія не призначається (в тому числі на наступний період) якщо структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад місяць (раніше два місяці) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком.

При цьому відмова в наданні субсидії застосовується в разі, якщо загальна сума заборгованості перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 гривень — ред) на день звернення за призначенням житлової субсидії.

Водночас вказується, що відповідна норма не застосовується під час призначення субсидії громадянам на наступний період у разі, коли Міністерством соціальної політики не забезпечено фінансування житлових субсидій таким громадянам у грошовій формі (в тому числі готівковій).

Крім того, постанова передбачає, що з 1 травня 2019 року призначення житлової субсидії домогосподарствам, які таку субсидію отримували протягом опалювального сезону 2018/19 року на підставі їхніх звернень до 31 грудня 2018 року, здійснюється тільки після подання нової заяви (у якій обов’язково вказується номер мобільного телефону заявника) та декларації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.