Главная > Все новости > Анонсы > Зі штрафмайданчика у Києві можна забрати автомобіль за кілька хвилин

Зі штрафмайданчика у Києві можна забрати автомобіль за кілька хвилин

У Києві запрацював новий сервіс повернення автомобіля зі штрафмайданчика. Наразі сервіс працює у тестовому режимі.

Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов, інформує пресслужба КМДА.

– Разом із Нацполіцією та Kyiv Smart City ми розробили та впровадили сервіс, який дозволить економити час водіїв та зменшить черги у пунктах видачі на 25-30%. Щоб скористатися сервісом, потрібно ввести дані автомобіля у додатку Kyiv Smart City. На основі цієї інформації буде створена електронна заява на повернення авто. Водієві достатньо роздрукувати заяву і прямувати одразу на штрафмайданчик до представника поліції, який там же відсканує заяву та видасть автомобіль, – зазначив Валентин Осипов.

На численні прохання водіїв збільшили час роботи штрафмайданчиків у суботу – з 09:00 до 17:00.

Щоб скористатися новим сервісом у додатку Kyiv Smart City, перейдіть до вкладки «Міські сервіси» – «Сервіси водія» – «Евакуація» і введіть номер автомобіля.

Там же можна переглянути деталі евакуації, доказову базу з фотоматеріалами. Після того, як буде надана вся необхідна інформація, створюється електронна заява. Якщо дані внесені до 18:00, вона буде підтверджена того ж дня. Якщо після 18:00 – наступного дня, про що водій отримає сповіщення.

Далі достатньо роздрукувати заяву, підписати її та прямувати одразу на штрафмайданчик. Показати документ працівнику поліції та отримати своє авто за кілька хвилин.

Джерело