Главная > Все новости > Зґвалтування в Кагарлику: екс-поліцейським винесли вирок

Зґвалтування в Кагарлику: екс-поліцейським винесли вирок

Обухівський районний суд визнав фігурантів винними за всіма статтями обвинувачення

Суд засудив до 11 років ув’язнення двох колишніх правоохоронців, які у 2020 році зґвалтували жінку у Кагарлицькому відділенні поліції.

Про це повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора.

Крім того, Національну поліцію зобов’язали виплатити потерпілій Нелі Погребицькій відшкодування моральної шкоди у розмірі 1,2 мільйона гривень.

Правоохоронці не називають імен засуджених, але безпосередньо травневе зґвалтування інкримінували Миколі Кузіву та Сергію Сулимі.

За словами прокурорів, ці правоохоронці протягом 2020 року систематично катували людей у Кагарлицькому відділенні поліції. Зокрема, у травні 2020-го вони застосували тортури до жінки, яку викликали у відділення поліції як свідка. Вони одягали на неї протигаз, наручники та стріляли з табельної зброї над головою. Після цього кілька разів зґвалтували.

А в січні 2020 року обвинувачені завдали двом потерпілим тілесних ушкоджень, вивозили їх у багажнику за околиці міста й катували електричним струмом. Так вони чинили, щоб отримати свідчення за ймовірне скоєння крадіжок. Після цього їх прикували наручниками до батареї у коридорі, де потерпілі перебували до наступного дня.

Правоохоронці встановили, що керівник відділення знав про таку практику, але не намагався це припинити та не повідомив про це компетентні органи.

Обухівський районний суд визнав фігурантів винними за всіма статтями звинувачення – 127, 146-1 і 152 Кримінального кодексу.

Інші новини

  • У травні 2020 року у місті Кагарлик Київської області поліцейські побили та зґвалтували 26-річну жінку.
  • Правоохоронні органи завершили розслідування справи про згвалтування та катування у Кагарлицькому відділенні поліції.
  • Згвалтування у Кагарлику: поліцейським вручили обвинувальні акти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *