Главная > Все новости > Зеленський нагородив жінок-захисниць – фото | ВЕСТИ

Зеленський нагородив жінок-захисниць – фото | ВЕСТИ

З нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок президент України Володимир Зеленський вручив високі державні нагороди і присвоїв почесні звання жінкам, які відзначилися самовідданою працею та хоробрістю під час захисту України.

В Офісі президента показали відповідні світлини.

Церемонія відбулася в Маріїнському палаці в Києві у присутності генсекретаря ООН Антоніу Гутерріша. “У ХХІ столітті знову доводиться боротися за те, що, як здавалося, вже завойоване: за рівність, повагу, право жінок на освіту й роботу, за право для кожного народу на щастя для своїх дітей”, – сказав глава держави. Серед нагороджених – військовослужбовці, працівниці медичної системи та системи ДСНС, з “Укрзалізниці” і пошти України. Одну з них нагороджено посмертно.

Зокрема, орденом княгині Ольги І ступеня відзначено полковника Марину Помаз. Орден княгині Ольги ІІІ ступеня вручено начальнику відділу виробничого підрозділу “Сумська дирекція залізничних перевезень” регіональної філії “Південна залізниця” Вікторії Аніщенко, начальнику відділення АТ “Укрпошта” Інні Водолажко, старшому лейтенанту служби цивільного захисту Віті Главацькій, медичній сестрі Чернігівської міської лікарні №2 Марині Дем’яненко, старшому фельдшеру Бучанської підстанції екстреної допомоги Людмилі Скакаловій, підполковнику медичної служби Аліні Слободянюк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *