Главная > Все новости > Активисты района > Запобігання нелегальної трудової міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці в Дарницькому районі

Запобігання нелегальної трудової міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці в Дарницькому районі

13 листопада 2019 року в Дарницькій районній філії  Київського міського центру зайнятості спільно зі Службою у справах дітей та сім`ї Дарницької РДА відбувся інформаційний семінар на тему «Запобігання нелегальної трудової міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці».

Мета семінару: ознайомлення учасників з законодавством України щодо використання дитячої праці, попередження торгівлі людьми, нелегальної трудової міграції. На даний час це тема дуже актуальна і потрібна, тому що наші громадяни іноді використовують сумнівні джерела пошуку роботи в Україні та активно виїжджають за кордон з метою пошуку нових можливостей працевлаштування. Іноді не розуміють наслідків та ризиків, які їх можуть очікувати при оформлені документів.

Тому захід був дуже корисним та цікавим. Представник Служби Мегеть Сергій Володимирович  розповів про сучасне трудове рабство, різні схеми вербування та вивозу людей, механізм надання потерпілим статусу жертви, інші схеми трудового насильства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.