Главная > Все новости > Анонсы > Заклади освіти Києва можуть отримати 200 000 грн на реалізацію освітніх ідей

Заклади освіти Києва можуть отримати 200 000 грн на реалізацію освітніх ідей

Триває щорічний загальноміський конкурс проєктів на отримання грантів Київського міського голови у галузі освіти. Участь у конкурсі можуть взяти заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти комунальної форми власності. Заявки приймаються до 18 вересня.

«200 тисяч гривень отримає заклад освіти, який стане переможцем в одному з напрямів конкурсу: «Заклад з ідеєю» та «Новий освітній простір». Для нас важливо, щоб освітнє середовище спонукало дітей до навчання. Міська влада відкрита до інноваційних креативних рішень удосконалення процесу навчання та облаштування освітнього простору», – зазначив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Конкурс проходитиме у два етапи:

«Оцінювання проєктів максимально об’єктивне. Як і минулого року, представники закладів освіти, які беруть участь у конкурсі, не включатимуться до складу конкурсної комісії. Заклади освіти Києва мають ще два тижні на оформлення та реєстрацію своїх ідей. Ми рекомендуємо уважно ознайомитися з вимогами до проєктів та не відкладати подачу заявок на останні дні», – додав Валентин Мондриївський.

Детальніше – за посиланням: https://bit.ly/3eLGzWx

Джерело