Главная > Все новости > В прессе > З якими питаннями завітали дарничани до народних депутатів

З якими питаннями завітали дарничани до народних депутатів

В Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації прийом громадян здійснювали одразу два народних депутати, що були обрані до Верховної Ради України від Дарницького району. Це Максим Перебийніс та помічники депутата Лесі Забуранної – Олена Вожол та Андрій Береза.

З 10:00 черга людей до депутатів Верховної Ради України розпочиналася ще у коридорі. Хтось прийшов сам, а дехто цілим колективом – усе заради вирішення проблемних питань, які хвилюють найбільше.

У більшості випадків люди просили врегулювати питання житлово-комунального характеру. Ремонти доріг, питання благоустрою вулиць, сміття, житлового фонду, ведення підприємницької діяльності, а також звернення з приводу екологічної ситуації у районі, будівництва нових закладів освіти, надання юридичних консультацій та правової допомоги з різних життєвих ситуацій.

Серед тих, хто звернувся за допомогою і юридичними консультаціями, були і представники екопарку «Осокорки», які презентували народним депутатам ключові пріоритети у питанні створення ландшафтного природного парку на Осокорках, замість забудови понад 200 га. озер, заливних луків і боліт різними забудовниками.

Усі письмові звернення громадян, отримані під час особистих прийомів, надсилатимуться до компетентних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *