Главная > Все новости > З якими питаннями завітали дарничани до народних депутатів

З якими питаннями завітали дарничани до народних депутатів

В Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації прийом громадян здійснювали одразу два народних депутати, що були обрані до Верховної Ради України від Дарницького району. Це Максим Перебийніс та помічники депутата Лесі Забуранної – Олена Вожол та Андрій Береза.

З 10:00 черга людей до депутатів Верховної Ради України розпочиналася ще у коридорі. Хтось прийшов сам, а дехто цілим колективом – усе заради вирішення проблемних питань, які хвилюють найбільше.

У більшості випадків люди просили врегулювати питання житлово-комунального характеру. Ремонти доріг, питання благоустрою вулиць, сміття, житлового фонду, ведення підприємницької діяльності, а також звернення з приводу екологічної ситуації у районі, будівництва нових закладів освіти, надання юридичних консультацій та правової допомоги з різних життєвих ситуацій.

Серед тих, хто звернувся за допомогою і юридичними консультаціями, були і представники екопарку «Осокорки», які презентували народним депутатам ключові пріоритети у питанні створення ландшафтного природного парку на Осокорках, замість забудови понад 200 га. озер, заливних луків і боліт різними забудовниками.

Усі письмові звернення громадян, отримані під час особистих прийомів, надсилатимуться до компетентних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.