Главная > Все новости > З інноваційного парку у Києві зроблять українську Кремнієву долину

З інноваційного парку у Києві зроблять українську Кремнієву долину

Для керівництва київським інноваційним парком UNIT.City запросили нового менеджера, який має вивести компанію на міжнародний рівень. Ним став експерт у сфері цифрових технологій француз Домінік Піоте, який останні 15 років мешкав у Сан-Франциско і раніше керував компаніями у Кремнієвій долині.

Про це «Вечірньому Києву» повідомила прес-служба інноваційного парку UNIT.City.

– UNIT.City виходить на новий рівень. Я хочу, щоб більше міжнародних компаній відкривали свої офіси тут і запрошували до своєї команди українських айтішників, які давно зарекомендували себе висококласними спеціалістами. Для того, щоб це якомога швидше стало реальністю, ми запросили очолити інноваційний парк людину з досвідом роботи в Кремнієвій долині – француза Домініка Піоте, розповів засновник групи UFuture, яка є інвестором парку, Василь Хмельницький.

На його переконання, досвід та знання Домініка Піоте допоможуть UNIT.City здійснити прорив до інноваційної системи світу.

Наразі успішно завершився перший етап запуску інноваційного парку, яким у 2016-2019 роках керували Макс Яковер та Максим Бахматов.

За цей час їм вдалося чимало зробити для розвитку UNIT.City.

Крім створення IT-школи UNIT Factory, було побудовано 5 бізнес-кампусів на 27 тисяч кв. м, коворкінг Chasopys.UNIT, 4 лабораторії, безкоштовний спортивний комплекс та кілька кафе.

Два кампуси, центральну площу, а також арт-об’єкт повинні відкрити до кінця року.

У цьому році в UNIT.City також почав будувати житло, яке має зайняти близько 30% всієї площі.

– Нам з командою вдалося побудувати бренд, запустити екосистему, наповнити простір резидентами, подіями та життям, закласти основи спільноти розповів екс-СЕО та керівний партнер UNIT.City Макс Яковер.

За його словами, за три роки парк став домівкою для майже 110 компаній, R&D-центри відкрили такі світові гіганти як Syngenta, партнерами стали Microsoft, Amazon, Visa, Lenovo та ін. Команда екосистеми зробила більше 25 проектів (в тому числі, 8 галузевих гайдів), спрямованих на розвиток культури підприємництва та інновацій.

– Зараз для UNIT.City час переходити до наступної стадії та виходити за межі України, – наголосив Яковер.

Фото UNIT.City

На фото – Домінік Піоте

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.