Главная > Все новости > Анонсы > З 25 лютого по 11 березня у квартирах споживачів може спостерігатися в кранах вода жовто-зеленого кольору

З 25 лютого по 11 березня у квартирах споживачів може спостерігатися в кранах вода жовто-зеленого кольору

ТОВ «Євро-Реконструкція» повідомляє, що у період з 25 лютого по 11 березня 2019 року планується проведення випробувань теплових мереж на щільність.

Роботи здійснюватимуться з метою виявлення витоків теплоносія шляхом застосування органічного барвника – флуоресцеїну. Барвник не є токсичною речовиною і не шкідливий для організму.

Проведення випробувань теплових мереж на щільність методом введення харчового барвника (флуоресцеїну) – це один зі способів діагностики систем теплопостачання.

ТОВ «Євро-Реконструкція» отримала на проведення зазначених робіт відповідний дозвіл головного управління Держпродспоживслужби України у м. Києві №05.3/1849 від 06.02.2019 року.

Водночас попереджаємо, що в результаті проведення випробувань у квартирах споживачів, зони теплового постачання ТОВ «Євро-Реконструкція» Дарницького та Дніпровського районів, може спостерігатися в кранах вода жовто-зеленого кольору.

За інформацією ТОВ «Євро-Реконструкція»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *