Главная > Все новости > Активисты района > «Якщо я житиму, то вб’ю його»: дід хлопця, який зарізав сім’ю в Києві, зробив моторошне зізнання

«Якщо я житиму, то вб’ю його»: дід хлопця, який зарізав сім’ю в Києві, зробив моторошне зізнання

16-річний киянин вбив батьків і брата. Йому загрожує до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі.

Дідусь 16-річного киянина, якого підозрюють у вбивстві батьків і брата, Микола Суміна заявив, що має намір вбити онука.

Таке моторошне зізнання він зробив, спілкуючись з журналістами сайту «Сьогодні«.

Говорячи про сім’ю, він зазначив, що мати підозрюваного страждала алкоголізмом, а батько працював і утримував всю сім’ю. Там часто виникали скандали, в тому числі через поведінку Максима — підозрюваного у вбивстві. Його бабуся — Ніна Суміна — зізналася, що у неї немає грошей на похорон убитих, зараз навіть не можуть забрати з моргу їхні тіла.

«Якщо я житиму, то його вб’ю. Справа не в тому, що він мого сина вбив, він убив мого маленького онука, якому сім років всього, це ж треба бути звірюкою такою. Видно він наркотики прийняв», — заявив дід підозрюваного.

За словами пенсіонера, його син хворів і був у психдиспансері на обліку. Дружина Оксана маніпулювала ним, а в один день мало не зарізала ножем. Після цього інциденту його синові не можна було пити, але дружина змушувала. Чоловік працював слюсарем, а дружина сиділа вдома. За даними Миколи Суміни, вона страждала алкоголізмом від самої молодості.

Розповідаючи про онука, його дід зізнався, що після переїзду з Печерська на Харківський масив той зв’язався з «поганою компанією з Дарниці». Він підозрює, що онук вживав наркотики — для «пустощів». 

Напередодні трагедії батько намагався знайти приятеля Максима на ім’я Дмитро, щоб поговорити з ним по-чоловічому. Батько підозрював, що саме він втягнув сина в погану компанію і давав наркотики.