Главная > Все новости > Активисты района > “Якщо я житиму, то вб’ю його”: дід хлопця, який зарізав сім’ю в Києві, зробив моторошне зізнання

“Якщо я житиму, то вб’ю його”: дід хлопця, який зарізав сім’ю в Києві, зробив моторошне зізнання

16-річний киянин вбив батьків і брата. Йому загрожує до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі.

Дідусь 16-річного киянина, якого підозрюють у вбивстві батьків і брата, Микола Суміна заявив, що має намір вбити онука.

Таке моторошне зізнання він зробив, спілкуючись з журналістами сайту “Сьогодні“.

Говорячи про сім’ю, він зазначив, що мати підозрюваного страждала алкоголізмом, а батько працював і утримував всю сім’ю. Там часто виникали скандали, в тому числі через поведінку Максима – підозрюваного у вбивстві. Його бабуся – Ніна Суміна – зізналася, що у неї немає грошей на похорон убитих, зараз навіть не можуть забрати з моргу їхні тіла.

“Якщо я житиму, то його вб’ю. Справа не в тому, що він мого сина вбив, він убив мого маленького онука, якому сім років всього, це ж треба бути звірюкою такою. Видно він наркотики прийняв”, – заявив дід підозрюваного.

За словами пенсіонера, його син хворів і був у психдиспансері на обліку. Дружина Оксана маніпулювала ним, а в один день мало не зарізала ножем. Після цього інциденту його синові не можна було пити, але дружина змушувала. Чоловік працював слюсарем, а дружина сиділа вдома. За даними Миколи Суміни, вона страждала алкоголізмом від самої молодості.

Розповідаючи про онука, його дід зізнався, що після переїзду з Печерська на Харківський масив той зв’язався з “поганою компанією з Дарниці”. Він підозрює, що онук вживав наркотики – для “пустощів”. 

Напередодні трагедії батько намагався знайти приятеля Максима на ім’я Дмитро, щоб поговорити з ним по-чоловічому. Батько підозрював, що саме він втягнув сина в погану компанію і давав наркотики.