Главная > Все новости > Вся в світлому: Тищенко розкритикував Шуляк | ВЕСТИ

Вся в світлому: Тищенко розкритикував Шуляк | ВЕСТИ

Нардеп Микола Тищенко, який вже не в лавах “Слуг народа”, розкритикував голову цієї партії Олену Шуляк за вбрання, в якому вона приїхала до будинку, що постраждав унаслідок ракетного обстрілу.

Про це Тищенко написав у своєму телеграм-каналі.

Як на свої вік та стать, нардеп добре розуміється на жіночіх аксесуарах та їх цінах. “Світлий костюм, туфлі та Cartier – голова партії СН приїхала зробити фото на розвалинах будинку після ракетного обстрілу. Щоразу здається, що гірше вже не може бути – проте Олена Шуляк вміє пробивати дно знов і знов. То відкриття мосту з Кирилом Тимошенком, Олена в руках із сумкою Hermes за 25 тис. євро, то притягне до парламентської зали свій зашкварний законопроєкт під ОПЗЖ та всім розповість, що він “президентський”, щоб зібрати собі голоси, то сережки Van Cleef & Arpels Alhambra за 4500€, то тепер новий білосніжний лук, як сьогодні”, – каже Тищенко.

За словами нардепа, одна з тих квартир, куди потрапили обламки російського дрона, належить його товаришу. “Квартира сьогодні вночі була знищена російським шахедом. А Олена Шуляк приїхала в своїх коштовних туфельках на шпильці та білому костюмі. Що тут сказати. Між звичайними людьми і Оленою – безодня. Та і не дивно, адже її народ не обирав, вона пройшла просто за списком під протеже”, – вважає Тищенко.

Читайте також:

  • Тищенко у день свого народження викрив голову найбільшого лісгоспу.
  • Це дно: Тищенко образився на пародію “Кварталу”.
  • На приймальню Тищенка у Києві напали: розбили вікно вхідних дверей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *