Главная > Все новости > Анонсы > Восени Київ прийматиме учасників ХХІI–го чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу

Восени Київ прийматиме учасників ХХІI–го чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу

10 та 11 листопада 2019 р. на території столичного НСК «Олімпійський» ГС «Асоціація б’юті чемпіонатів» спільно з компанією «Естет Медіа» проводить ХХІI–ий чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу. Захід спрямовано на стимулювання якісного розвитку кадрових ресурсів у сфері вітчизняної індустрії краси засобами змагального руху, зростання суспільного авторитету та престижності професій галузевого спрямування через участь у професійних конкурсах та змаганнях, активізацію профорієнтаційної роботи з населенням, підвищення кваліфікації активних професійних кадрів на конкурсній основі, зростання якості послуг у галузі та осучаснення сфери обслуговування в цілому, наочну демонстрацію сучасних стандартів професійно-освітньої підготовки майбутніх фахівців з урахуванням тенденцій споживчого запиту в умовах сьогодення, надання їм можливості ознайомлення з новітніми технологіями і освоєння прогресивних практик з організації б’юті-послуг, що сприятимуть їх професійній затребуваності на ринку праці та подальшому працевлаштуванню.

У рамках чемпіонату також відбудуться Міжнародний чемпіонат з перманентного макіяжу та чемпіонат України з нарощування вій. 

Чемпіонат України з перукарської майстерності, нігтьової естетики та візажу – це національна ідея, всеукраїнський масштаб та транскордонна співдружність. Захід планується за участю більш ніж 600 майстрів — учасників з кожного регіону України та професійних команд з 6 країн Європи.

На головній beauty-арені країни у боротьбі за абсолютні чемпіонські титули у категоріях боротимуться спеціалісти 5 провідних напрямів галузі краси.

Чемпіонат України має багате культурно-мистецьке наповнення. На головній сцені проводитимуться численні вeautyаrt-перфоменси: дизайнерські покази, шоу, виступи-привітання від «зірок» бьюті-індустрії, подіумна демонстрація робіт учасників чемпіонату та видовищні «візитівки» від Вищої ліги б’юті-чемпіонів України, Європи та світу. Протягом двох днів проведення заходу планується відвідання понад 2000 гостей.

Чемпіонат України, як соціально орієнтований, буде знаходитись у вільному доступі для кожного його гостя – вхід безкоштовний.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.