Головна > Всі новини > Активісти району > Ворожий удар по Києву: коли відновлять електро-, водо- та газопостачання у місті

Ворожий удар по Києву: коли відновлять електро-, водо- та газопостачання у місті

Усі міські служби працюють цілодобово, щоб якомога швидше відновити стабільну роботу систем життєзабезпечення столиці.

Через ворожу атаку у Києві наразі без енергопостачання перебувають 2 939 об’єктів інфраструктури. 4 474 будинки — без водопостачання.

Про це повідомляє КМДА у Telegram.

За інформацією «Київводоканалу», триває заповнення водопровідної системи.

Без теплопостачання наразі 136 закладів соціальної сфери, у яких вже стартував опалювальний сезон.

Від газопостачання від’єднали будинок на бульв. Лесі Українки, що зазнав пошкоджень через обстріл.

Усі міські служби працюють цілодобово, щоб якомога швидше відновити стабільну роботу систем життєзабезпечення столиці.

Що передувало

Нагадаємо, у ніч проти 10 жовтня агресорка Росія атакувала теплоелектростанції ДТЕК. Серйозно пошкоджено обладнання ТЕС.

Також протягом ночі російська армія здійснювала масовану атаку на Київ та область. Мешканці столиці повідомляли, що світло на Лівому березі зникло світло приблизно о 03:18. Влада це підтвердила і додала, що є й проблеми з водопостачанням. Наразі у місті зафіксовані масштабні перебої з електропостачанням, без світла частково залишилися шість районів.

В області запроваджено екстрені відключення електроенергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *