Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави водієві, який збив нацгвардійців на блокпосту.
Про це повідомляє Київська міська прокуратура.
“За клопотанням Київської міської прокуратури взято під варту на 2 місяці без права внесення застави водія автомобіля Volkswagen, який 25 липня 2023 року вчинив смертельну ДТП, в результаті якої один військовослужбовець загинув, а іншого госпіталізовано з травмами”, – йдеться у повідомленні. Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 286 КК України.
Читайте також:
- Рада має намір продовжити воєнний стан і мобілізацію – Железняк
- Росіяни обстріляли Херсонську область: двоє загиблих
- Військові РФ погрожують учителям на захоплених територіях депортацією – ЦНС