Головна > Всі новини > Водія, який збив нацгвардійців на блокпосту, суд відправив під варту

Водія, який збив нацгвардійців на блокпосту, суд відправив під варту

Водія взято під варту на 2 місяці без права внесення застави

Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави водієві, який збив нацгвардійців на блокпосту.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

“За клопотанням Київської міської прокуратури взято під варту на 2 місяці без права внесення застави водія автомобіля Volkswagen, який 25 липня 2023 року вчинив смертельну ДТП, в результаті якої один військовослужбовець загинув, а іншого госпіталізовано з травмами”, – йдеться у повідомленні. Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 286 КК України.

Читайте також: 

  • Рада має намір продовжити воєнний стан і мобілізацію – Железняк
  • Росіяни обстріляли Херсонську область: двоє загиблих
  • Військові РФ погрожують учителям на захоплених територіях депортацією – ЦНС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *