Главная > Все новости > «Віторія» Гімарайнш – «Спортінг»: господарі нав‘яжуть боротьбу

«Віторія» Гімарайнш – «Спортінг»: господарі нав‘яжуть боротьбу

У ще одному поєдинку 25-го туру Прімейри «Віторія» Гімарайнш прийматиме лісабонський «Спортінг». Обидві команди ведуть боротьбу за зону ЛЄ, тому очікуємо рівної боротьби від обох команд, і як підсумок на обмін голами.

На карантин «Віторія» йшла 6-ю командою в чемпіонаті Португалії, маючи в активі 37 очок. «Віторія» одна з тих команд, які навряд чи раді паузі в чемпіонаті, адже перед паузою команд здобула 4 перемоги в 5-и матчах, програвши лише сьогоднішньому лідеру «Порту», серед цих перемог варто відзначити розгром «Фамалікану» з рахунком 7:0. «Віторія» демонструє хорошу результативність – 40 голів за 24 тури, і непогану гру в захисті і 25 пропущених голів. Їх різниця ролів (+15)третя в чемпіонаті на рівні з «Брагою».

«Спортінг» перед паузою також демонстрував непогані результати, за останні 5 матчів в чемпіонаті команда програла лише раз, тричі виграла і зіграла внічию, як підсумок зайняла перед паузою 4-е місце. Однак є і деякі проблеми – команда вилетіла з ЛЄ, відрив від лігочемпіонівського 2-го місця величезні 17 очок, а також втрата лідера команди Бруно Фернандеша взимку, який перебрався в «МЮ». В плані забитих і пропущених у команди схожа, але трошки слабша ситуація, як у «Віторії» – 37 забитих і 26 пропущених.

«Спортінг» перебуває на 4-у місці, яке дає право кваліфікуватись в ЛЄ, але окрім них, на це місце претендують, ще як мінімум 3 команди, серед яких і «Віторія». Обидві команди демонструють хороший атакувальний матч і ставку на футбол не важко передбачити. Вони вправно забивають, тому в матчі, який важливий для обох команд в плані боротьби за єврокубки, команди повинні показати хорошу гру. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.