Главная > Все новости > Віталій Кличко жорстко звернувся до киян і закликав дотримуватися обмежувальних заходів

Віталій Кличко жорстко звернувся до киян і закликав дотримуватися обмежувальних заходів

Мер Києва Віталій Кличко жорстко звернувся до киян і закликав мешканців столиці дотримуватись обмежень, запроваджених містом та урядом, щоб упередити поширення коронавірусу. Про це Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Хороших новин у мене, на жаль, немає… Деякі люди радять мені: мовляв, для іміджу, я не повинен сам озвучувати весь негатив. А перекласти цю місію на заступників, інших чиновників. Я ж переконаний, що – як мер міста, людина, що відповідає за столицю – маю надавати реальну і повну картину. Говорити не тільки про те ефективне, що ми робимо в ситуації розповсюдження вірусу. А й про загрозу, що охоплює країну і Київ!» – сказав Віталій Кличко.

Він зауважив, що нерозумно думати, що сьогодні загроза інфікування коронавірусом стосується, кого завгодно, але не вас особисто.

«Є свідомі кияни. А є чимало тих, до кого не дійшло! Я не прошу і не рекомендую! Подумайте, нарешті, головою! Коли вас закликають обмежити контакти і залишатися вдома, задля вашої ж безпеки, ви: компаніями вивалюєте на пікніки; ви влаштовуєте аншлаги на дитячих майданчиках; ви відмовляєтеся від обсервації, повернувшись літаками в умовах закритого повітряного простору! Ви смієтеся і не вірите! І чомусь думаєте, що пронесе», – наголосив Віталій Кличко.

Він зауважив, що в разі масштабного поширення коронавірусу, жодна система охорони здоров’я не впорається з тисячами хворих в лікарнях. І не тільки в Україні.

«Подивіться на Італію! Де лікарі вирішують, кого рятувати, а кого ні… Подивіться й на інші країни, де гроби вивозять сотнями і спалюють без прощань і церемоній. Я говорю без перебільшень: якщо продовжаться ці шатання і тусовки, ці поїздки натовпами на «природу» – нас чекатиме велика катастрофа! З вини легковажних людей, що не дотримуються обмежень. Що нехтують своєю безпекою і безпекою людей, які поруч», – сказав Віталій Кличко.

Він також підкреслив, що вірус вражає не тільки літніх людей. У столиці вже два випадки захворювання дітей. Серед захворілих чимало молодих людей. Деякі пацієнти, трохи старші за 30, – у тяжкому стані.

«Я закликаю всіх! Припиніть перебувати в ілюзіях і осягніть реалії! Уберегти себе – це вберегти своїх близьких, коло свого спілкування, багатьох інших людей», – звернувся до киян Віталій Кличко.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.