Главная > Все новости > Анонсы > Велодружні громадські заклади Києва відзначать сертифікатами

Велодружні громадські заклади Києва відзначать сертифікатами

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Отримати безкоштовний сертифікат Bike Friendly Company нескладно, якщо у громадському закладі справді є умови для відвідувачів на велосипеді: 
1. Потрібно подбати про велозручності: обов’язково – велопарковка, рекомендовано – забезпечити заклад набором велоінструментів та іншими зручностями.
2. Заповнити заявку на сайті програми.
3. Пройти велоаудит.
4. Потрапити на мапу локацій, отримати сертифікат Bike Friendly Company для громадських закладів і розмістити його на найвиднішому місці.

Сертифікат Bike Friendly Company можуть отримати також кав’ярні та ресторани, готелі, хостели, заклади культури, бізнес-центри, магазини та супермаркети тощо. Для них сертифікація платна. Вимоги до різних типів закладу відрізняються, базовими умовами для клієнтів на велосипедах є велопарковки з відеонаглядом або охороною. Бажаними також є інші зручності для велосипедистів: наприклад, найнеобхідніші інструменти для ремонту, наявність інформації про найближчу велоінфраструктуру (веломайстерні, пункти прокату, точки байкшерингу) тощо.

Програми Bike Friendly стають дедалі поширенішими у світі серед дружніх до велосипедистів закладів і допомагають їм знаходити нових клієнтів. В Україні сертифікаційна програма Bike Friendly Company вперше з’явилась у 2019 році. Сертифікати отримали вже 5 київських закладів. Це бізнес-центр «Іллінський», юридична фірма EVERLEGAL, кав’ярня Sereda Vegan Point, ресторан «Тарас Бульба» і DREAM Hostels. 

Cайт Bike Friendly Company з мапою локацій.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)  це експертна громадська організація, яка адвокатує велоінфраструктуру, популяризує велотранспорт і підвищує безпеку руху. Навесні 2019 року організація зробила ребрендинг. Нова назва U-Cycle відображає діяльність на трьох рівнях  індивідуальному, міському та національному, бо U-Cycle  це yoU, Urban, Ukraine. Місія організації покращувати життя та об’єднувати людей у містах і громадах, просуваючи велосипед, як безпечний зручний транспорт.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.