Главная > Все новости > Активисты района > В Дарницькому районі відбулися командно-штабні навчання з ліквідації прориву дамби Бортницької станції аерації

В Дарницькому районі відбулися командно-штабні навчання з ліквідації прориву дамби Бортницької станції аерації

Сьогодні на території мулового поля Бортницької станції аерації за участю Головного управління ДСНС України у місті Києві були відпрацьовані практичні навички командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту Дарницького району міста Києва.

Тема навчань: «Дії органів управління та сил цивільного захисту, щодо виконання завдань під час надзвичайної ситуації у разі аварії на Бортницькій станції аерації».

У навчаннях приймали участь керівники усіх служб та відомств Дарницького району міста Києва, які залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та виконувач обов’язків голови Дарницької районної в міста Києві державної адміністрації Василь Лозовий. Всього 94 чоловіки та 14 одиниць техніки

На практиці відпрацьовували ситуації можливого руйнування дамби та витоку змішеною з мулом брудної води на територію, що межує з присадибними ділянками.

Місце проведення навчань було вибране не випадково, адже саме в мікрорайоні Бортничі, на станції аерації проходять очищення всі господарсько-побутові стічні води, а також промислові стічні води після попереднього їх очищення на самих підприємствах.

Проведення таких практичних навчань необхідно для відпрацювання злагодженості та оперативності спільних дій органів управління та сил цивільного захисту.

Також було обговорено дії щодо залучення спеціальної техніки для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, забезпечення безпеки населення та допомоги в разі розмиття дамби на станції аерації в Бортничах.

Після «ліквідації» надзвичайної ситуації, представники управління з питань цивільного захисту КМДА відзначили належний рівень реагування та взаємодії спеціалізованих служб цивільного захисту.

«Нехай ці навчання залишаються лише практичними і нехай оминають наш Дарницький район надзвичайні ситуації» – зазначив Василь Лозовий.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.