Главная > Все новости > В аеропорту «Бориспіль» пасажирів до літака доставлятимуть по-новому

В аеропорту «Бориспіль» пасажирів до літака доставлятимуть по-новому

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» закупив нові перонні автобуси МАЗ 271. Відтепер пасажири до літака під’їжджатимуть з комфортом та підвищеною безпекою.

Автобус вміщає 100 пасажирів. До літа таких автобусів в аеропорту буде шість. Вартість одного автобуса — 11 млн грн.

— Це перший автобус, випущений Мінським автомобільним заводом з урахуванням доробок за нашими вимогами. Ми брали участь в розробці проєктної документації. Вони працювали за нашими вимогами з точки зору додаткових систем кліматизації, які дозволяють автоматизувати не лише в літній час кондиціонери, а й в зимовий теплові завіси, — розповів генеральний директор Державного підприємства «Міжнародний аеропорт Бориспіль» Павло Рябікін.

За словами генерального директора холдингу «БЕЛАВТОМАЗ» Валерія Іванковича, ринок України для МАЗ є одним з ключових. За останні три роки обсяг поставок пасажирської техніки значно зріс і досяг понад 250 одиниць на рік. Київ та Київська область є лідерами із закупівель.

Зручні сидіння, безшумний та плавний рух, спеціальна система кондиціювання, яка працює на охолодження та нагрів салону, та повітряні завіси, які дозволяють створювати комфортний клімат в салоні автобуса. Система мікроклімату в кабіні водія. Замість дзеркал заднього виду — відеокамери. Відеокамера  в кабіні водія дозволяє бачити, що відбувається в салоні. Системи вихлопу перемикаються в протилежний бік від виходу пасажирів з автобуса.

На заході був присутнім Надзвичайний й Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол.

Також журналістам продемонстрували нові бас-гейти. Вони мають маркування D1A, D1B, D1C. Тому якщо побачите в посадковому талоні бас-гейти з таким маркуванням, — не дивуйтесь.

 Минулого року ми обслужили понад 15 млн пасажирів. За 3 роки пасажиропотік збільшився вдвічі. При будування терміналу D кількість 15 млн пасажирів планувалось досягти до 2025 року. Ми й далі працюватимемо над оновленням техніки та розширенням інфраструктури, — зазначив Павло Рябікін.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *