Главная > Все новости > У центрі Києва зносять історичну будівлю ХІХ століття: хочуть збудувати ТРЦ

У центрі Києва зносять історичну будівлю ХІХ століття: хочуть збудувати ТРЦ

Будівля розташована на Володимирському узвозі біля “мосту Кличка”

В історичному центрі столиці почали розбирати споруди першої черги Київського водопроводу на Володимирському узвозі, споруджені у 1871-1872 роках.

Про це повідомив захисник історичної забудови Києва Дмитро Перов у Facebook.

За словами активіста, на місці історичної будівлі, яка розташована поблизу “моста Кличка”, хочуть збудувати новий ТРЦ та станцію канатної дороги.

“Тижня два тому на сайті Київради вийшло повідомлення про те, що місто в особі Департаменту охорони культурної спадщини КМДА продовжить боротьбу в судах за збереження Володимирської гірки від забудови. Противник – бізнесмен російського походження Дмитро Буряк, який хоче там збудувати ТРЦ та станцію канатної дороги”, – йдеться у публікації.

Перов зазначає, що на ділянці розташована будівля першої черги централізованого водопроводу Києва, побудована ще в 1871-72 роках. Історичну цінність становить двоповерховий дерев’яний житловий будинок, який є однією з небагатьох дерев’яних будівель центрального історичного ареалу Києва, що вціліли. Активіст заявив, що на цей момент вже розібрано дах будівлі, що, на його думку, “недвозначно вказує на наміри забудовника”.

Інші новини:

  • “Стан – на фото”: Мінкультури обстежило ще 3 приміщення у Лаврі.
  • РФ захопила 740 українських родовищ корисних копалин – міністр.
  • У Полтаві земельний скандал: водію Мамая хочуть передати гектар землі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *