Головна > Всі новини > У метро Києва скоротять інтервали між поїздами: яким буде новий графік

У метро Києва скоротять інтервали між поїздами: яким буде новий графік

Зміни у графіку поїздів забезпечать комфортнішу поїздку

З понеділка, 2 жовтня, інтервали між поїздами столичного метро будуть скорочені.

Джерело: КМДА.

Цитата прес-служби: “Середній проміжок часу між поїздами в годину пік становитиме 02:30–03:00 хв., у міжпіковий період час очікування поїзда – 05:00–05:30 хв. Інтервали у вихідні дні залишаються без змін – 6-7 хвилин”.

Деталі: зазначається, що зміни у графіку поїздів забезпечать комфортнішу поїздку, оскільки у вересні середньодобові перевезення у будні дні становлять понад 800 тисяч, а у вихідні – понад 500 тисяч осіб.

У КМДА нагадують, що під час оголошення сигналу “повітряна тривога” рух поїздів здійснюється підземними ділянками, а на наземному – зупиняється. Усі 46 підземних станцій працюють у режимі укриття цілодобово.

Інші новини:

  • Пенсії, штрафи для ФОП та водіїв: що зміниться в Україні з 1 жовтня
  • Вихідні порадують теплом та сонцем: погода у Києві на 30 вересня
  • У Києві безробітна жінка намагалася продати гранату

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *