Зміни у графіку поїздів забезпечать комфортнішу поїздку
З понеділка, 2 жовтня, інтервали між поїздами столичного метро будуть скорочені.
Джерело: КМДА.
Цитата прес-служби: “Середній проміжок часу між поїздами в годину пік становитиме 02:30–03:00 хв., у міжпіковий період час очікування поїзда – 05:00–05:30 хв. Інтервали у вихідні дні залишаються без змін – 6-7 хвилин”.
Деталі: зазначається, що зміни у графіку поїздів забезпечать комфортнішу поїздку, оскільки у вересні середньодобові перевезення у будні дні становлять понад 800 тисяч, а у вихідні – понад 500 тисяч осіб.
У КМДА нагадують, що під час оголошення сигналу “повітряна тривога” рух поїздів здійснюється підземними ділянками, а на наземному – зупиняється. Усі 46 підземних станцій працюють у режимі укриття цілодобово.
Інші новини:
- Пенсії, штрафи для ФОП та водіїв: що зміниться в Україні з 1 жовтня
- Вихідні порадують теплом та сонцем: погода у Києві на 30 вересня
- У Києві безробітна жінка намагалася продати гранату