Головна > Всі новини > Активісти району > У Києві зросла кількість постраждалих унаслідок російської атаки: озвучений район

У Києві зросла кількість постраждалих унаслідок російської атаки: озвучений район

Росіяни здійснили масовану атаку на Київ, є постраждалі.

Наразі зафіксовано 16 постраждалих у столиці унаслідок російського удару 17 червня 2025 року.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у повідомленні у соцмережах.

  • Найбільше – в Соломʼянському районі.

  • Також до медиків звернулися двоє постраждалих у Дарницькому та один в Дніпровському районі. Їм надали допомогу.

Загалом станом на зараз фіксуємо наслідки атаки на 12 локаціях в Соломʼянському, Святошинському, Дарницькому, Дніпровському, Подільському та Оболонському районах. 

Про це у повідомленні у соцмережах заявив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.

  • Наші рятувальники роблять все, щоб мінімізувати наслідки.

  • Наразі небезпека зберігається. Фіксуються цілі на підступах до Києва. Також фіксуються нові групи ворожих дронів в інших регіонах, які можуть прямувати на столицю. 

Зберігається також ракетна небезпека. 

Кияни, залишайтеся в укриттях до завершення тривоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *