Росіяни здійснили масовану атаку на Київ, є постраждалі.
Наразі зафіксовано 16 постраждалих у столиці унаслідок російського удару 17 червня 2025 року.
Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у повідомленні у соцмережах.
-
Найбільше – в Соломʼянському районі.
-
Також до медиків звернулися двоє постраждалих у Дарницькому та один в Дніпровському районі. Їм надали допомогу.
Загалом станом на зараз фіксуємо наслідки атаки на 12 локаціях в Соломʼянському, Святошинському, Дарницькому, Дніпровському, Подільському та Оболонському районах.
Про це у повідомленні у соцмережах заявив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.
-
Наші рятувальники роблять все, щоб мінімізувати наслідки.
-
Наразі небезпека зберігається. Фіксуються цілі на підступах до Києва. Також фіксуються нові групи ворожих дронів в інших регіонах, які можуть прямувати на столицю.
Зберігається також ракетна небезпека.
Кияни, залишайтеся в укриттях до завершення тривоги!