У столиці зафіксовано щонайменше чотирьох постраждалих після ворожого удару вночі.
У ніч проти 23 жовтня російські війська знову атакували Київ. Унаслідок удару постраждали щонайменше четверо людей.
Про це повідомив очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.
-
Станом на зараз триває збір та уточнення інформації щодо наслідків обстрілу та кількості постраждалих.
-
На місцях працюють рятувальні служби, медики та аварійні бригади.
-
Місцева влада закликає киян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, залишатися в укриттях до відбою та не публікувати фото чи відео з місць прильотів.
Нагадаємо, що раніше був приліт по дитсадку у Харкові. Діти, на щастя, залишилися живі, проте загинув 40-річний чоловік. Також постраждали семеро комунальників, які працювали поряд.