Головна > Всі новини > Активісти району > У Києві внаслідок нічної атаки РФ постраждали щонайменше четверо осіб

У Києві внаслідок нічної атаки РФ постраждали щонайменше четверо осіб

У столиці зафіксовано щонайменше чотирьох постраждалих після ворожого удару вночі.

У ніч проти 23 жовтня російські війська знову атакували Київ. Унаслідок удару постраждали щонайменше четверо людей.

Про це повідомив очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.

  • Станом на зараз триває збір та уточнення інформації щодо наслідків обстрілу та кількості постраждалих.

  • На місцях працюють рятувальні служби, медики та аварійні бригади.

  • Місцева влада закликає киян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, залишатися в укриттях до відбою та не публікувати фото чи відео з місць прильотів.

Нагадаємо, що раніше був приліт по дитсадку у Харкові. Діти, на щастя, залишилися живі, проте загинув 40-річний чоловік. Також постраждали семеро комунальників, які працювали поряд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *