Головна > Всі новини > У КМДА спростували закриття ще двох станцій метро

У КМДА спростували закриття ще двох станцій метро

Столична влада закликає медіа не розповсюджувати неправдиву інформацію

Закриття перегону між станціями метро “Почайна” та “Тараса Шевченка” на час проведення планового ремонту не планується.

Джерело: КМДА у Telegram.

Деталі: зазначається, що ця ділянка тунелів Оболонсько-Теремківської лінії потребує проведення планового ремонту, який виконають влітку наступного року.

Цитата: “Закликаємо медіа не розповсюджувати неправдиву інформацію. Фахівці “Київського метрополітену” ведуть постійний нагляд за станом тунельних споруд на всіх ділянках ліній підземки. Особливо тих, що збудовані у складних інженерно-геологічних та гідрогеологічних умовах”.

Читайте також:

  • У Києві можуть закрити частину зеленої лінії метро для перевірки Південного мосту
  • Киянам почали компенсувати проїзд у метро: кому повернуть гроші
  • Колапс у метро Києва: на ремонт закриють ще дві станції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *