Главная > Все новости > У Київській області змінюють графік роботи Пункти незламності

У Київській області змінюють графік роботи Пункти незламності

У регіоні було облаштовано 433 “Пункти незламності”

У Київській області змінюють графік роботи “Пункти незламності”. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Під час засідання було вирішено перевести “Пункти незламності” з режиму цілодобового функціонування у режим готовності до термінового відновлення роботи. Проте у разі екстрених вимкнень електроенергії, порушення роботи критичної інфраструктури або іншої надзвичайної ситуації Пункти незламності мають відновити роботу протягом 1-2 годин.

“Пункти незламності”, створені в адмінбудівлях, зокрема у приміщеннях районних військових адміністрацій, сільських, селищних, міських рад, старостатах і ЦНАПах, продовжать працювати у робочі години. Там люди, у разі потреби, можуть отримати доступ до інтернету і підзарядити мобільні пристрої.

Згідно з рішенням, у кожній територіальній громаді має функціонувати щонайменше один такий центр підтримки не залежно від кількості відвідувачів. У великих громадах кількість пунктів може бути збільшено.

Через масовані ворожі атаки на критичну інфраструктуру протягом осені-зими у Київській області було облаштовано 433 “Пункти незламності”. З них 60 локацій розгорнула Державна служба з надзвичайних ситуацій України, 85 пунктів створив відповідальний бізнес.

Інші новини:

  • Під Києвом жінка викинула свого сина з п’ятого поверху, хлопчик загинув.
  • Поруч з Києвом відкрили нове модульне містечко.
  • На Київщині водій легковика збив лося: момент ДТП потрапив на відео.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *