Головна > Всі новини > У Києві вже змонтували головну ялинку країни

У Києві вже змонтували головну ялинку країни

Цього року у столиці не буде жодних масових заходів

У Києві вже змонтували головну ялинку країни та незабаром її прикрасять, проте у столиці не буде жодних масових заходів.

Джерело: мер Києва Віталій Кличко у Telegram.

Цитата Кличка: “Не така велика, як у мирний час, але життєствердна, як ніколи”.

Подробиці: Цього року в Києві не буде жодних масових заходів – ні ярмарку, ні святкувань. Ялинку встановили виключно коштом меценатів.

Читайте також:

  • Столичні ялинки охоронятиме спецпатруль: які штрафи за вирубку дерев
  • На лівому березі Києва прорвало водогін: затопило парковки з сотнями авто
  • Дубінського побили у СІЗО – адвокат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *