Главная > Все новости > Активисты района > У Києві встановили перший відбійник, що поглинає силу удару при ДТП

У Києві встановили перший відбійник, що поглинає силу удару при ДТП

Завдяки демпферному відбійнику, можливість травмування водія і пасажирів авто при зіткненні зводиться до мінімуму. Систему встановлено на вулиці Луговій

У Києві встановили перший у столиці амортизаційний пристрій «демпферної системи».

Відбійник встановлено на вулиці Луговій. Про це повідомляє ЦТС.

Це сучасний засіб пасивної безпеки, який встановлюється на найбільш небезпечних ділянках доріг.

«Під час лобового зіткнення демпферна система поглинає енергію удару шляхом поступової деформації внутрішніх елементів, які приводять в дію зовнішні балки, складаючи їх телескопічно. Найголовніше, що демпфер не прошиває машину наскрізь», — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що цим система принципово відрізняється від інших видів огорожі, оскільки дозволяє зменшити, а то й виключити травмування учасників дорожнього руху під час зіткнення.

«Можливість травмування водія і пасажирів при зіткненні зводиться до мінімуму. При бічних наїздах система працює, як стандартна дорожня бар’єрна огорожа», — додали в КМДА.

Система відеофіксації порушень ПДР в Україні

  • З 1 червня запрацювали перші відеокамери системи автоматичної фото — та відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Камери встановлені в Києві та на автомагістралях Київської області виключно в місцях концентрації ДТП з тяжкими наслідками.
  • Порушенням є перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш ніж на 20 км/год.
  • Правоохоронці стверджують, що аварійність на ділянках, де встановлені камери, істотно знизилася. Зокрема, кількість фактів перевищення швидкості в місцях установки камер за 100 днів знизилася в шість разів.
  • За 100 днів роботи камер автофіксації патрульні підписали 833 тисяч 949 постанов про перевищення швидкості, за якими водіями сплачено штрафи в 645 тисяч 526 випадках, тобто рівень добровільної сплати штрафів досяг 77%.
  • З 19 листопада система автофіксації почала реєструвати порушення правил дорожнього руху, вчинені іноземними громадянами, які в’їхали на своїх авто на територію України, та громадянами України, які їздять на машинах з номерами іноземної реєстрації.
  • У разі несплати штрафу протягом 30-денного терміну виноситься рішення про заборону іноземцям в’їзду в нашу країну.
  • У разі, якщо власник авто на іноземних номерах, який є громадянином України, відмовиться платити штраф, то документи будуть направлятися за загальною процедурою в Державну виконавчу службу для стягнення через арешт майна або банківських рахунків.
  • Станом на 2 грудня повідомлялося, що за два тижні 70 іноземців отримали постанови про штрафи.
  • 8 грудня 2020 року в Києві розпочала роботу камера автоматичної фіксації порушень ПДР, яка реєструє рух по смузі громадського транспорту.
  • 17 грудня 2020 року в Україні запустили ще одну систему фіксації відеоспостереження на трасі. Система запущена в Борисполі.