Главная > Все новости > У Києві виставляють спеціальні пости проти вандалів

У Києві виставляють спеціальні пости проти вандалів

Боротьба із стихійними звалищами у столиці набуває вже детективного відтінку. Вчора комунальники, разом із поліцією та рятувальниками, зафіксували черговий акт вандалізму – скидання великої партії сміття у 20 метрах від берега Дніпра.

– Тут вирішили виставити пост. Адже стихійне звалище в районі Русанівських садів порушники на самоскидах утворюють постійно, а комунальникам доводиться прибирати ці гори сміття, повідомляє заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. – Не допомагають і залізобетонні огорожі, вкопування стовпів. Навпаки, скинувши сміття, водії примудряються на зворотному шляху прихопити (вкрасти) залізобетонні блоки огорожі.

До речі, на вулиці Колекторній місту також довелося, після розчищення території, споруджувати пост нагляду за територією, завозити бетонні блоки проти самоскидів.

За словами Петра Пантелеєва, міська влада наразі узгоджує з Міністерством фінансів положення законопроекту №5153, у якому збільшено штрафні санкції до 40 тисяч проти нинішніх 1700 гривень за несанкціоноване скидання сміття у невстановлених місцях. Проект закону має прийняти Верховна Рада. У столиці, після тотального весняного прибирання всього міста від стихійок, з нетерпінням очікують введення нових штрафів для порушників благоустрою.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *