Головна > Всі новини > У Києві військовий спробував спалити себе в лікарні через помсту за товариша по службі

У Києві військовий спробував спалити себе в лікарні через помсту за товариша по службі

Палія затримала поліція

Колишній військовий приніс до міської клінічної лікарні № 4 каністру з бензином та з криком “вам усім кінець” намагався влаштувати самоспалення. Його затримали.

Про це виданню vesti.ua повідомило джерело у правоохоронних органах.

Інцидент стався 20 липня о 19.00 у Солом’янському районі столиці. На територію лікарні зайшов військовий і вигукнув слова “вам усе кінець” і вилив невідому речовину з каністри в люк. Охорона повідомила, що то був бензин. Поліцейські оперативно прибули на місце події. Чоловік заявив правоохоронцям, що збирався влаштувати самоспалення на знак протесту, оскільки нещодавно у вказаному медичному закладі за його словами “замордували” військовослужбовця. У палія вилучили каністру, його самого затримали.

Читайте також: 

  • Скандальні закупівлі: у Полтаві закупили пісок по 2 тисячі грн за кубометр
  • Загрози Росії атакувати комерційні судна, що прямують до українських портів, загальмували рух у цьому районі
  • Для чоловіків призовного віку, які незаконно виїхали за кордон під час мобілізації в Україні та залишилися там, передбачено покарання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *