Главная > Все новости > У Києві відбулись молодіжні дебати «Рівні можливості для жінок та чоловіків»

У Києві відбулись молодіжні дебати «Рівні можливості для жінок та чоловіків»

У Києві відбулись молодіжні дебати «Рівні можливості для жінок та чоловіків»

Традиційно, наприкінці листопада, в Україні стартує Міжнародна кампанія «16 днів протидії насильству», яка має на меті привернення уваги до проблем подолання насильства. Цього року акція проходить під гаслом «Розірви коло насильства», що передбачає утвердження нульової толерантності до гендерно-зумовленого насильства в Україні та згуртування зусиль суспільства щодо подолання цього негативного явища.

Щороку Центр сім`ї Дарницького району м. Києва бере активну участь у проведенні кампанії «16 днів протидії насильству» та проводить низку заходів спрямованих на протидію цьому негативному явищу та подолання гендерних стереотипів. У співпраці з районним управлінням освіти Дарницького району, патрульною поліцією м. Києва, Центрами безоплатної правової допомоги та громадськими організаціями Центр сім`ї Дарницького району ініціює проведення інформаційно-просвітницьких акцій щодо протидії домашньому насильству серед жителів Дарницького району. Цьогоріч, вже традиційно працюючи з молоддю та активом Дарницької громади, Центр сім`ї Дарницького району 5 грудня 2019 року ініціював проведення дебатів «Рівні можливості для жінок та чоловіків» для учнівської та студентської молоді,. 

Основна мета заходу – привернути увагу суспільства до проблеми гендерної нерівності, дискримінації і можливих наслідків цього явища та мотивувати молодь зайняти проактивну позицію у зміцненні засад гендерної рівності. Захід пройшов у форматі — визначення теми дебатів (підготовка), етап проведення, де основне завдання учасників дебатів – переконати третю сторону та суддів у правоті своїх аргументів за і підсумковий етап —  визначення переможців.

Участь у дебатах взяли 3 команди — фіналісти попереднього відбору – команди Київського медичного коледжу № 3 «Білі халати», Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ «Економісти» та Дитячого парламенту Дарницького району «Парламентери».

Роботу учасників оцінювала команда суддів-експертів з гендерних питань та сімейної політики – представники державних установ, відділу зв’язків з громадськістю патрульної поліції м. Києва та громадських організацій. Судді постали перед непростим вибором, адже учасниці-команди продемонстрували чіткі, переконливі та аргументовані позиції, наводили конкретні факти та приклади, дотримувались норм та етики проведення дебатів при виборі аргументів позиції. Боротьба була настільки запекла, що обрати переможця було неможливо, тож нагороду і дипломи отримали всі учасники.

Підсумовуючи старання та завзятість учасників, можемо зробити висновок – що майбутнє України у надійних руках виваженої, активної свідомої молоді, яка вміє розпізнавати прояви гендерної дискримінації та насильства та готова протидіяти цим явищам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.