Главная > Все новости > Анонсы > У Києві створили ще чотири дитсадки: Дарницький район у списку

У Києві створили ще чотири дитсадки: Дарницький район у списку

Київрада ухвалила рішення про створення 4 комунальних закладів дошкільної освіти.  

Як повідомила пресслужба Київради, депутати проголосували за створення ясла-садка № 536 на вулиці Бахмацькій, 35, що у Святошинському районі. Новий дошкільний заклад значно розвантажить мікрорайон і сусідні дитсадки, адже його потужність розрахована на 130 дітей, це орієнтовно 7 груп.

Мешканці 24 мікрорайону на Троєщині отримають довгоочікуваний дитячий садок на 260 місць. У мікрорайоні проживає близько 15 тисяч мешканців, тому потреба у місцях в дитячих садочках надзвичайно висока.  

Також буде відновлено роботу комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) на вул. Закревського, 15-а, що в Деснянському районі. Він зможе вмістити близько 250 дітей. 

За рішенням Київради, з’явиться дитсадок № 741 на проспект Миколи Бажана, 7-є. Це дасть можливість забезпечити 210 дітей Дарницького району дошкільною освітою. 

– У дитсадку № 327 заплановано облаштувати дитячий басейн, спортивну та актову зали з сучасним обладнанням, просторий харчовий та медичний блоки, адміністративні приміщення, кабінети логопеда та психолога. Також буде створено всі умови для маломобільних відвідувачів. Ясла-садок з 4 ясельними та 10 садовими групами планують відкрити вже цього року, – зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти Ганна Старостенко.  

Видатки на утримання дитячих садків здійснюватимуться за рахунок коштів, передбачених бюджетом міста для головного розпорядника по галузі «Освіта» на відповідний рік.

Джерело