Главная > Все новости > У Києві скоротять комендантську годину з кінця березня – КМВА

У Києві скоротять комендантську годину з кінця березня – КМВА

Пом’якшення обмежень дасть змогу збільшити час роботи громадського транспорту

У Києві з кінця березня хочуть скоротити тривалість комендантської години.

Про це повідомила прес-служба Київської міської військової адміністрації.

“Наразі триває процедурне узгодження термінів і порядку зміни тривалості комендантської години у Києві. Згідно з робочим варіантом, найімовірніше з 26 березня 2023 року комендантська година у столиці скоротиться”, – йдеться у повідомленні.

Починаючи із зазначеної дати обмеження запроваджуватимуться з 00:00 до 05:00 щодня. У КМВА зазначили, що новий графік комендантської години дасть змогу збільшити час руху громадського транспорту для зручності жителів та гостей міста. Також скорочення обмежень має сприяти “зменшенню соціальної напруги, нарощуванню виробництва, створенню нових робочих місць”. Зокрема, свою роботу зможуть продовжити компанії у сфері обслуговування.

“Усім нагадаю – війна не закінчилася. Загрози для столиці та її жителів досі існують. Якщо виникнуть підстави – заходи безпеки можуть бути посилені”, – сказав начальник КМВА Сергій Попко.

У міській військовій адміністрації уточнили, що під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, а також переміщатися транспортом або пішки. Комендантський патруль може затримати особу, яка перебуває на вулиці у заборонений час, перевірити наявність документів, встановити причину порушення комендантської години, а також за необхідності провести огляд речей, транспорту і навіть приміщення затриманого.

Інші новини:

  • У Києві в чотирьох районах запровадили вимкнення світла.
  • Військові у Сумській області вирішили, як поліпшити захист кордону з РФ.
  • Аеропорт Ужгорода замовив ремонт туалету за 200 тис. грн у росіянина.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *