Главная > Все новости > У Києві скоротять кількість блокпостів

У Києві скоротять кількість блокпостів

Прямої загрози нападу на столицю зараз немає

У Києві частину блокпостів розберуть, а частину переведуть у “сплячий режим”. Це допоможе спростити рух для автомобілів і зменшить пробки.

Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.

Міська влада вважає, що пряма загроза воєнних дій у столиці зараз мінімальна, тому, щоб розвантажити дороги, залишать лише деякі інженерні споруди. Блокпости та загородження, які й надалі повинні виконувати свою функцію безпеки для столиці, залишать і реконструюють: замінять непридатні бетонні блоки, мішки з піском тощо.

“Частина інших інженерних загороджень, які матимуть значення для оборони міста, залишаться у “сплячому” режимі. Тобто такі блокпости приберуть із проїжджої частини, але бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки тощо залишать у певних місцях”, – уточнили у КДВА.

Роботи вестимуть із таким розрахунком, щоб у разі потреби можна було оперативно розгорнути загороджувальні споруди. Ті ж інженерні об’єкти, в яких зараз нема потреби, демонтують повністю.

Читайте також:

  • Ракетний удар по одному зі столичних об’єктів інфраструктури залишив без тепла у квартирах 40% киян. За три дні вдалося відновити теплопостачання у повному обсязі.
  • Війська РФ вночі завдали масованого ракетного удару по території України. Однією з цілей стала столиця країни.
  • Репортаж із місця падіння збитої російської ракети у Києві.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *