На станції метро “Університет” у Києві у 1960 році було встановлено бюсти українських та російських учених і письменників. Тепер столична влада планує замінити деякі з них.
Про це повідомили у КМДА.
Йдеться про погруддя Пушкіна, Горького, Ломоносова і Менделєєва. Їх у 2022 році закрили дерев’яними боксами. На черзі – демонтаж і встановлення інших бюстів видатним українським діячам.
Наразі киянам пропонують взяти участь в обговоренні, ким доповнити ніші на станції, поряд із бюстами Франка, Шевченка, Богомольця та Сковороди. Опитування триватиме до 24 травня 2023 року.
Інші новини:
- Перейменування вулиць: у Дніпрі розпочали новий проект.
- Столичний Мінський масив пропонують перейменувати на Литовський.
- У Полтаві знесуть пам’ятники генералу Ватутіну та поетові Пушкіну.