У Києві шахраї привласнили квартиру пенсіонерки і хотіли насильно вивезти жінку до будинку для літніх людей.
Про це Vesti.ua повідомили джерела в Нацполіції.
Поліція з’ясувала, що зловмисники, використовуючи підроблені документи, заволоділи правом власності на квартиру 93-річної пенсіонерки, а господиню, під виглядом медичних працівників, намагалися вивезти й утримувати проти її волі. Щоб заспокоїти жінку, зловмисники зробили їй ін’єкцію сильнодіючої речовини.
Шахраї зібрали весь необхідний пакет документів для угоди купівлі-продажу нерухомого майна. Відтак, один зі зловмисників “реалізував” квартиру своєму родичу начебто за майже два мільйони гривень, однак без сплати грошових коштів, оскільки договір було укладено винятково з метою вибуття квартири з власності жінки та її реального продажу в майбутньому.
За фактом спроби незаконного позбавлення волі відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.146 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).
Інші новини України:
- Підліток під Харковом втратив чотири пальці, піднявши на вулиці гранату
- У Сумах у квартирі військовослужбовця ЗСУ вибухнула граната
- У безробітного вилучили 500 патронів в Івано-Франківську