У Києві у районі метро “Дружби народів” прорвало теплотрасу. Дорогу заливає гарячою водою, через пару практично нульова видимість.
Про це повідомляє ТГ-канал Klymenko Time.
За інформацією київських пабліків, тут утворився затор.
“Сьогодні о 08:40 на б-рі Миколи Міхновського, 24/2 сталося експлуатаційне пошкодження магістрального трубопроводу з витоком теплоносія назовні. Гаряча вода потрапила на проїжджу частину. Ушкоджений трубопровід діаметром 700 мм був введений в експлуатацію у 1961 році”, – повідомили в “Київтеплоенерго”.
Фахівці компанії локалізували ушкодження. Розпочато підготовку до ремонтних робіт. Завершити їх планують упродовж доби.
Читайте також:
- У Києві місцевий житель вчинив стрілянину з автомата.
- В одному з ангарів приватного підприємства, розташованому в Голосіївському районі столиці виявили схованку зі зброєю та боєприпасами.
- У Києві частину блокпостів розберуть, а деякі переведуть у “сплячий режим”.