У столиці стався напад на локального продюсера телеканалу Al Jazeera Arabia Вадима Томашевського. Журналіста було побито під час зйомки телесюжету про життя українців під час війни.
Про таке повідомляє Національна спілка журналістів у Telegram.
За словами Томашевського, увечері 8 червня знімальна група телеканалу проводила зйомку в нього вдома, а згодом, коли було оголошено повітряну тривогу, – в підземному паркінгу його будинку в Києві. Після завершення зйомки до них підбіг чоловік, який представився начальником охорони, заблокував групі шлях до ліфта і викликав голову ОСББ.
“Голова ОСББ, жінка, має до мене особисту неприязнь, оскільки я викривав корупційну діяльність у правлінні. Вочевидь, вона вирішила, що телебачення знімає сюжет про неї. Але ми пояснили, що це не так, усі показали акредитації ЗСУ, а журналіст Ананд Боріні роз’яснив тему свого сюжету. Та голова ОСББ, дівчина спортивна, все одно вступила зі мною в словесну суперечку, після чого різко вдарила мене в щелепу, спричинивши кровотечу. Одночасно підбіг чоловік голови ОСББ, віце-президент потужного холдингу, який почав усіляко погрожувати мені та журналістам”, – розповів він.
Зазначається, що журналіст уже написав заяву в поліцію та зняв побої. Є підозра на закриту черепно-мозкову травму, проводиться дослідження.
Читайте також:
- У Києві активісти напали на Тараса Чорновола: реакція екс-нардепа
- Кабмін скасував податок для волонтерів на закупівлю дронів
- Чоловік викрав мопед у безпорадного водія під Харковом