Главная > Все новости > У Києві хочуть знести цех заводу “Більшовик” заради Шулявської розв’язки

У Києві хочуть знести цех заводу “Більшовик” заради Шулявської розв’язки

Знесення цеху дасть змогу облаштувати з’їзди на Берестейський проспект

Київрада викупить п’ятий цех колишнього заводу “Більшовик” на Берестейському проспекті для будівництва з’їзду з Шулявського мосту.

Про це повідомило інтернет-видання “Твоє місто”, посилаючись на лист КМДА.

Будівлю демонтують, щоб добудувати розв’язку на Шулявці. Викупну ціну – 112 942 500 гривень – встановив у лютому 2022-го Шостий апеляційний адміністративний суд.

“Після державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомості за Київською міською радою, акціонерне товариство “Перший Київський машинобудівний завод” зобов’язане звільнити об’єкт нерухомості цех №5 для подальшої можливості демонтажу”, – йдеться у відповіді Департаменту транспорту КМДА на інформаційний запит видання.

Для реконструкції транспортної розв’язки на перетині Брестського проспекту з вулицею Вадима Гетьмана потрібно облаштувати з’їзди на Брестський проспект. Для цього і необхідно знести цех №5 колишнього заводу “Більшовик”. Зараз у 5-му цеху заводу розташований секонд-хенд.

Демонтаж заплановано на серпень 2023 року, після цього розпочнуть роботи з облаштування з’їздів із Шулявського мосту на Берестейський проспект. Наразі готують тендер на роботи з демонтажу. 

Інші новини Києва:

  • На реконструкцію підземного переходу у Києві витратять 34 млн грн.
  • Жодних норм не дотримувалося: у Києві стане менше маршруток.
  • У Києві влітку планують відкрити всі пляжі для відпочивальників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *