У понеділок, 31 липня, в Києві знову пройшов сильний дощ. Частину вулиць підтопило настільки, що транспорту важко проїхати.
Відео публікують місцеві Telegram-канали.
У Солом’янському районі вода сягає 20-30 сантиметрів, пишуть місцеві жителі. Вода затопила переходи, а дороги перетворює на річки.
Читайте також:
- Росіяни вдарили по Кривому Розі: загинула дитина
- Дебют Ярмоленка та шість червоних карток: огляд 1 туру УПЛ
- Більшість республіканців підтримують Трампа на виборах партії