Главная > Все новости > У Києві 150 тисяч сімей економлять на електриці: як це зробити

У Києві 150 тисяч сімей економлять на електриці: як це зробити

Більше 150 тисяч сімей Києва вже економлять на сплаті за електрику, а їх лічильники самі передають в систему показники про використані кіловати. Все це завдяки найпередовішим цифровим технологіям. У планах — створити «мозковий центр» управління мережами, який буде в онлайн-режимі збирати дані — що й де зламалося і як це виправити. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Київські електромережі.

– «Розумні лічильники» вже встановлені в будинках 150 тисяч київських сімей. І вони не знімають показників і не передають їх оператору,  прилади роблять це самостійно. Лічильники багатозонні, пояснює генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Олександр Фоменко Вони допомагають економити до 50% на рахунках за світло в нічний час доби. Цифрові рішення в енергетиці — основа сучасної економіки та енергетичної безпеки держави. Програми управління електричними мережами самі збирають, передають і аналізують сотні даних. І не тільки показання лічильника, а й інформацію про стан мереж. Ноу-хау з точністю визначають місце і причину поломки. Це допомагає швидко її усунути і поставляти електроенергію клієнтам якісно й безпечно.

ДТЕК Київські електромережі вже вклав понад 175 млн гривень у цей напрямок.

«Розумні лічильники» –частина автоматичної системи комерційного обліку (АСКОЕ). За три роки вона запрацює на всіх підстанціях Києва та допоможе енергетикам краще контролювати стан мережі.

За цей час також з’явиться новий «мозковий центр» управління мережами – автоматизована система диспетчерського технологічного управління (SCADA). Її в ДТЕК Київські електромережі впровадять разом зі світовим лідером автоматизації – компанією General Electric.

– Світ навколо нас стрімко змінюється. Он-лайн послуги, цифрові продукти, системи інтелектуального управління та digital-технології  необхідність для таких компаній як наша. Завдяки їм якість доставки електроенергії клієнтам стане кращою й зросте рівень сервісу. Нові технології допомагають нам зробити електромережі Києва надійнішими, – підкреслив Олександр Фоменко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *