Главная > Все новости > Анонсы > У громадський транспорт – лише за перепустками: у КМДА пояснили, хто та як може їх оформити

У громадський транспорт – лише за перепустками: у КМДА пояснили, хто та як може їх оформити

Киян закликають не штурмувати завтра зупинки громадського транспорту.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник пояснив, хто і як може оформити перепустки для можливості користуватися громадським транспортом в умовах введених обмежень, що діятимуть у Києві з 23 березня. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Ще раз усім для розуміння! Столичний громадський транспорт з понеділка працюватиме в режимі запроваджених обмежень! А значить: не для всіх пасажирів. У нинішній ситуації громадський транспорт має забезпечити перевезення на роботу виключно працівників сфер критичної інфраструктури міста. А саме тих, хто працюють у лікарнях, у правоохоронних органах, у продовольчих магазинах і аптеках, рятувальників, фахівців, які забезпечують функціонування житлово-комунального господарства міста», — зазначив чиновник.

При цьому Поворозник наголосив, що всі інші, кому справді треба на роботу чи в гостро необхідних справах, пересуваються містом приватним транспортом, таксі чи транспортом, організованим установою чи підприємством, де людина працює.

«Тому не треба завтра штурмувати зупинки громадського транспорту! Він працюватиме виключно для визначених категорій пасажирів!» – заявив заступник голови КМДА.

Він пояснив, як отримати спеціальні квитки для працівників критично важливої інфраструктури міста.

«Щоб забезпечити своїх працівників спецквитками, керівники таких підприємств мають звернутися до профільних департаментів КМДА (Департамент охорони здоров’я, Департамент житлово-комунальної інфраструктури, Департамент промисловості та розвитку підприємництва) або до Управління з питань цивільного захисту, чи за місцем розташування – до районних в м. Києві державних адміністрацій. Департаменти, управління та РДА, а також органи державної влади, місцевого самоврядування, в тому числі за зверненнями керівників підприємств, установ, організацій, що забезпечують життєдіяльність країни та міста Києва, сформують пропозиції щодо необхідної кількості спеціальних квитків та передадуть їх до Департаменту транспортної інфраструктури, який забезпечить видачу спеціальних квитків підприємствам», – повідомив Поворозник.

При цьому він закликав кожного керівника ухвалити виважене рішення про кількість людей, які справді мають бути фізично присутніми на робочому місці.

Нагадуємо, у Києві з 23 березня громадським транспортом зможуть користуватися лише окремі категорії громадян, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя столиці: медпрацівники, рятувальники, комунальники, правоохоронці, працівники аптек, продуктових магазинів і стратегічних підприємств.
Ці категорії працівників зможуть користуватися громадським транспортом у Києві виключно за спеціальними перепустками.

Джерело: https://www.unian.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.