Главная > Все новости > Анонсы > У Дарницькому районі тривають сезонні ярмарки

У Дарницькому районі тривають сезонні ярмарки

До 28 липня з метою більш повного задоволення потреб споживачів у сільськогосподарській продукції у столиці тривають сезонні ярмарки. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.

Зокрема, у Дарницькому районі ярмарки відбудуться:

24 липня (середа):

  • просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна.

25 липня (четвер):

  • в просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна.

26 липня (п’ятниця):

  • просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна.

27 липня (субота):

  • перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна, просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»).

28 липня (неділя):

  • перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна, просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»).

Крім того, 27 липня на вул. Ревуцького відбудеться традиційний ярмарок, на якому передбачено продаж сільськогосподарської продукції.

ДжерелоДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.