Главная > Все новости > У Дарницькому районі розпочали підготовчі роботи у будинку, що постраждав від вибуху

У Дарницькому районі розпочали підготовчі роботи у будинку, що постраждав від вибуху

Сьогодні розпочалися підготовчі роботи до процесу укріплення будівлі по вул. Соломії Крушельницької, 1/5, в якому 21 червня стався вибух.

Про це повідомили у КАРС.

– Представники Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, разом з рятувальниками КАРС «Київська служба порятунку» та  ГУ ДСНС України у м. Києві оглянули аварійний 6 під’їзд за допомогою колінчастого підйомника. За тиждень будівлю мають очистити від залишків сміття і вже тоді розпочнеться процес укріплення, – пояснили у службі.

Після того, як пошкоджений вибухом будинок укріплять, одразу ж дозволять колишнім мешканцям виносити особисті речі з постраждалих квартир. Коли люди заберуть своє майно, будинок почнуть розбирати.

Згідно із розпорядженням КМДА № 1232, на реалізацію проєкту «Заходи із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру в житловому будинку № 1/5 на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі м. Києва» було виділено кошти з резервного фонду столичного бюджету.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко вручив столичним рятувальникам подяки Київського міського голови. Усього нагородили 8 рятувальників. Зокрема і тих, які працювали на ліквідації надзвичайної ситуації в будинку на Позняках, на вулиці Соломії Крушельницької, де стався вибух.

Наталка Марків