Главная > Все новости > Активисты района > У Дарницькому районі продовжився процес утилізації твердих будівельних відходів

У Дарницькому районі продовжився процес утилізації твердих будівельних відходів

В Україні та місті Києві зокрема, склалася непроста ситуація з утилізацією твердих будівельних відходів.З метою напрацювання практичних кроків для району та міста, Дарницька райдержадміністрація спланувала експериментальні заходи, спрямовані на утилізацію залишків твердих будівельних відходів – адже вищезгадана категорія може бути використана вторинно!

Тож тепер, при обробці «будвідходів», окремо створюється великогабаритний та дрібний гравій, метал та пісок, які можна повторно використовувати при будівництві!

«Це яскравий приклад дієвої синергії між владою та приватним бізнесом, коли користь під спільної справи мають обидві сторони. Дарницький район завжди відкритий для цікавих пілотних проєктів», — зауважив голова Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута.Станом на сьогодні підготовлено «Меморандум про співпрацю та взаємодію у сфері утилізації (переробці) будівельних відходів на території Дарницького району м. Києва».