Главная > Все новости > У Дарницькому будинку-інтернаті пройшов дитячий показ мод у сукнях відомих українських дизайнерів

У Дарницькому будинку-інтернаті пройшов дитячий показ мод у сукнях відомих українських дизайнерів

Справжніми моделями відчули себе вихованки Дарницького дитячого будинку-інтернату – для них влаштували показ мод у сукнях відомих українських дизайнерів. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Навесні ми робили для дівчат фотосесію і тоді їм це дуже сподобалося. Від процесу підготовки – зачісок, макіяжу, у них очі горіли. Тоді в мене і виникла ідея зробити для них показ мод. Це було складно для закладу, для дівчат, адже їм треба було підготуватися. Тим паче, що ми не можемо їх навантажувати, тому вирішили зробити такий собі лайт-варіант. І, на мою думку, показ вдався, дівчатка радісні, їм це подобається. Адже вони теж хочуть відчувати себе красивими і сьогодні нам вдалося подарувати їм такі відчуття», – зазначила Марина Хонда.

У показі взяли участь 10 дівчат-вихованок інтернату. Над створеннями образів працювали студентки Училища перукарського мистецтва. Сукні учасницям шили українські дизайнери Poustovit, Vorozhbyt&Zemskova, Kir-khartley, Juliya Kros, Roussin, Darja Donezz, Dafna May, Rybalko, Przhonskaya. Для кожної з учасниць стилісти і дизайнери підібрали власний неповторний образ.

Розважальну програму для учасників та гостей заходів підготували вихованці Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.

Захід відбувся за сприяння директора Департаменту соціальної політики Руслана Світлого, директора Департаменту культури Діани Попової, директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Вадима Фіоктістова, підприємця Максима Кузьменка.

Солодкі подарунки для вихованців будинку інтернату надала шведська компанія «Лантманнен Акса».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.