Главная > Все новости > У Білій Церкві перевірять, чим володіє УПЦ 11.04.2023 | ВЕСТИ

У Білій Церкві перевірять, чим володіє УПЦ 11.04.2023 | ВЕСТИ

Інформацію, що у Білій Церкві ще на початку минулого року Українська православна церква приватизувала майже 3000 кв. м. будівель біля місцевого монастиря, перевірять.

Про це заявив голова Білоцерківської громади Геннадій Дикий.

Міський голова озвучив своє “обурення щодо дій священників УПЦ, які з 2014 року підтримують російську агресію”. “Але ми не оркостан, ми – демократична держава, в якій передусім закон. Тому зараз, відповідно, виконавчий комітет і міська рада, на найближче сесійне засідання готують рішення, які будуть в бездоганному правовому полі та юридично вивірені”, – повідомив він.

За словами мера міста, за шість років роботи жодного разу ніхто впливав на дії реєстратора та жодних вказівок ніколи не давав, оскільки, згідно із законодавством, реєстратор діє виключно у межах своїх повноважень і вказівки або будь-які інші дії, вплив на реєстратора, є злочином.

“Тому, якщо є такі факти – це кримінальний злочин, якщо їх немає – цю інформацію треба спростувати. І зараз буде проведена перевірка. На наступному тижні ми обов’язково вже дамо відповідь. За фактами перевірки, якщо реєстратор вчинив протиправні дії, звичайно, матеріали будуть передані до правоохоронних органів і реєстратор нестиме повну відповідальність за свої дії. Я переконаний, що це позиція не тільки виконавчого комітету, а й Білоцерківської міської ради”, – наголосив Дикий.

Читайте також:

  • У Чернівцях перехожий побив на вулиці єпископа УПЦ.
  • У Чернівецькій області УПЦ і ПЦУ ділили храм під час похорону військового.
  • Розпалював ворожнечу: на Закарпатті виявили “церковного блогера” УПЦ.
  • Денис Шмигаль вніс до Ради законопроект щодо заборони УПЦ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *