Главная > Все новости > Активисты района > Суд повернув столичній громаді землю, на який розміщена платна автостоянка на вулиці Ревуцького

Суд повернув столичній громаді землю, на який розміщена платна автостоянка на вулиці Ревуцького

Господарський суд міста Києва задовольнив позов Київської міської прокуратури в інтересах держави до товариства та повернув територіальній громаді столиці земельну ділянку у Дарницькому районі міста Києва вартістю понад 208 млн грн.

Про це дізнались з повідомлення пресслужби Київської міської прокуратури, передають Новини Києва

Згідно з повідомленням, товариство у серпні 2012 року отримало в оренду на 10 років земельну ділянку площею понад 4 га на вул. Ревуцького для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового паркінгу з приміщеннями торговельно-офісного та соціально-побутового призначення.

Як стверджують у прокуратурі, у порушення норм законодавства та всупереч умов договору товариство не приступило до забудови спірної земельної ділянки та використовує її не за цільовим призначенням, а в комерційних цілях – для розташування платної автостоянки.

“Водночас, будівництво підземних і наземних багаторівневих паркінгів у житлових масивах та біля транспортних пересадочних вузлів є одним із основних напрямів розвитку транспортного комплексу міста, що сприяє збільшенню пропускної здатності існуючої дорожньо-транспортної мережі та розвитку сфери паркування”, – зазначається у повідомленні.

Повідомляється, що суд погодився з доводами прокурора щодо наявності порушень вимог чинного законодавства та умов договору оренди з боку товариства та зобов’язав відповідача повернути земельну ділянку площею 4 га територіальній громаді міста.