Главная > Все новости > Створити зони для вигулу тварин в кожному парку та сквері м.Києва

Створити зони для вигулу тварин в кожному парку та сквері м.Києва

Власники домашніх тварин в Києві просять столичну владу створити і облаштувати майданчики для вигулу тварин в кожному сквері і парку. Відповідну електронну петицію опублікували 20.01.2020 р. на сайті Київради.

Зокрема, зазначено, що рішенням Київради від 25 жовтня 2007 р. №1081/3914 «Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами в м. Києві» на власників тварин було покладено чисельні зобов’язання та обмеження.

В той же час і на районні у м. Києві державні адміністрації, відповідні структурні підрозділи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та житлово-експлуатаційні організації всіх форм власності та підпорядкування стали зобов’язані забезпечити громадян місцями та зонами для вигулу тварин громадянами (Додаток 4 «Положення про функціонування місць та зон для вигулу тварин у м. Києві»).

Відповідно до пункту 2.3. «Положення про функціонування місць та зон для вигулу тварин у м. Києві» зони для вигулу тварин мають бути відведені у кожному парку та сквері на території міста. Площа зони для вигулу тварин не повинна бути менша за 30 відсотків маршрутів, які розташовані на територіях парків та скверів.

До цього часу в жодному парку такі зони не створені та не облаштовані.

Така бездіяльність районних у м. Києві державних адміністрацій створює у мешканців міста конфліктні ситуації між власниками тварин та іншими громадянами, а також практично поставила ВСІХ власників тварин поза законом.

Власники тварин не хочуть порушувати закон, але влада не залишає вибору.

Крім того, всі засуджують жорстоке ставлення до тварин, але всі забувають, що постійне перебування собаки на повідку і в наморднику — це теж прояви жорстокості.

Слід нагадати, що петиція має зібрати 10 тис. голосів за 90 днів.
Станом на 22.01.2020 зібрано 41 підпис.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *