Головна > Всі новини > Стрілянина у Святошинському районі: Vesti.ua з’ясували подробиці 13.10.2023 | ВЕСТИ

Стрілянина у Святошинському районі: Vesti.ua з’ясували подробиці 13.10.2023 | ВЕСТИ

У Святошинському районі Києва 12 жовтня на блок-посту військовослужбовці ТРО стріляли по авто Peugeot через відмову водія підкоритися законним вимогам.

Джерело: Vesti.ua.

Подробиці: Як з’ясували наші журналісти, авто було зупинено для перевірки документів. Машиною керував військовослужбовець. Він відмовився надати документи, почав сваритися та поїхав. Військовий добровольчого формування з автомату почав стріляти, з метою зупинки транспортного засобу. Він здійснив попереджувальний постріл у повітря, а вже наступним пошкодив колесо Peugeot.

Детальніше: Лаятися на військових, що його зупинили він почав через те, що бійці ТРО “несправедливо перебувають” у тилу у той час, як він – на фронті. Так чи інакше, але після пробитого колеса він зупинив авто. А тим часом куля зрикошетила від колеса та поранила водія іншої автівки, яка проїжджала повз місце події. Потерпілому було надано медичну допомогу без госпіталізації. У добровольця ТРО відібрали зброю, та розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень). Про підозру наразі нікому не повідомили.

Інші новини столиці:

  • Чим небезпечна відмова від паперових квитанцій у Києві – експерт
  • “Бандура – це інструмент майбутнього”. У Києві пройде концерт KRUTЬ
  • Куди піти у Києві у теплі вихідні, 14-15 жовтня – 6 небанальних ідей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *