Главная > Все новости > Столичний Мінський масив пропонують перейменувати на Литовський

Столичний Мінський масив пропонують перейменувати на Литовський

На сьогодні день петиція зібрала 1385 голосів

Мінський масив у столиці пропонують перейменувати на Литовський.

Відповідна петиція з’явилась на сайті Київської міської ради.

Автор петиції Данило Пінаєв заявив, що йому неприємно жити на масиві, який назвали на честь столиці Білорусі. Саме ця країна дозволила російським військам пройти на території України “для вбивства наших дітей”.

“Кожного разу, коли в Білорусії злітає авіація, в Україні оголошують повітряну тривогу. У Києві на Мінському масиві звучить повітряна тривога – на масиві на честь столиці країни через яку у нас тривога”, – заявив автор петиції.

Кияни пропонують змінити назву на Литовський масив, бо саме Литва стала дружньою країною, яка допомагає та надає притулок українським громадянам.

На сьогоднішній день петиція зібрала 1385 голосів із необхідних для її розгляду депутатами 6000.

Варто зазначити, що нещодавно Київрада перейменувала низку міських топонімів, назви яких пов’язані з Радянським Союзом, Російською Федерацією та її сателітами.

Киянам пропонували вибрати нові назви для наступних об’єктів: парк Пушкіна, який розташований між станціями метро “Шулявська” та “Політехнічний інститут”, пропонують перейменувати: парк Івана Багряного, Раїси Кириченко, Сергія Параджанова, парк Чикаго або парк Шулявський. Повітрофлотський проспект пропонують перейменувати на Повітрянофлотський, Воїнів ЗСУ, Короля Данила, Дениса Монастирського або Повітряних сил. Водночас експертна комісія рекомендує не перейменовувати його взагалі.

Інші новини України:

  • У Полтаві знесуть пам’ятники генералу Ватутіну та поетові Пушкіну.
  • Все буде Київ. Чи може столиця розширити свої межі за рахунок передмість.
  • Росіяни в Маріуполі демонтують залізничний вокзал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *